Domy Macharova

Domy Macharova

Projekt výstavby 4 rodinných domů v atraktivní lokalitě Olomouc-Slavonín představuje moderní a praktické bydlení ve vysokém standardu veškerých použitých prvků s velmi nízkými provozními náklady. Celkový koncept rodinného domu je řešen tak, aby nabízel pro své obyvatele dostatek prostoru s velkým množstvím úložných prostor, optimální výměru pozemku a přitom byl nenáročný na provoz a údržbu.

Celková užitná plocha domu o výměře 155 m² a dispozici 5+kk, je rozdělena do dvou nadzemních podlaží. V přízemí domu se nachází garáž, vstupní hala se šatnou, WC a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Ve druhém nadzemním podlaží domu se nachází čtyři samostatné pokoje a koupelna.

Stavba je koncipována jako nízkoenergetická.

Strategické umístění je výhodné jak pro dojíždění mimo Olomouc (výpadovka na Brno/Hradec Králové/Ostrava – 3 minuty autem). Dostupnost do centra města 8 minut autem, autobusem 15 minut, zastávka autobusu je vzdálena 2 minuty pěší chůze od domu. Současně je dům na okraji města s možností procházek, venčení psa. V blízkém okolí rodinného domu se nachází veškerá občanská vybavenost včetně školky, školy, hřiště, restaurací a obchodního centra Haná.

Lokalita

Macharova
Dykova Slavonín Městská čtvrť v Olomouci

Autor

2Arch s.r.o.

Zahájení

Březen 2019

Dokončení

Květen 2021

Realizace

o’home stavby s.r.o.