Apartmány Ski Bukovka

Apartmány Ski Bukovka

Připravovaný projekt tří moderních apartmánů v horském domě. Dům se nachází na výjimečném místě v těsné blízkosti sjezdovky jednoho z nejlepších ski resortů v regionu. Architektonicky zpracovaná dřevostavba je navržena dle aktuálních trendů severského bydlení ve vysokém standartu. Exteriér domu se vyznačuje například krytinou střechy z falcovaného plechu a fasádním obkladem z tmavého dřeva. V interiéru dominuje převážně pohledové masivní dřevo světlých odstínů a v kombinaci s krbovými kamny dotváří skutečnou horskou atmosféru.

V přízemí se nachází prostorný a útulný obývací pokoj s moderní kuchyňskou linkou, která je vybavena vestavnými spotřebiči značky Bosch. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu, kde je zajištěna příprava na umístění vířivky. V přízemí naleznete také WC, spíž a prostornou lyžárnu se soukromým vstupem. V patře jsou tři velké samostatné pokoje, které disponují kapacitou až pro 8 osob. Nechybí ani stylová koupelna s vanou a další samostatné WC. Ke každému apartmánu náleží také dvě parkovací stání.

Příjemné teplo a nízké náklady na spotřebu energií zajistí podlahové vytápění celého domu. Díky modernímu ovládání wifi termostatu se regulace tepla stane komfortní záležitostí, a to i na dálku pomocí mobilního telefonu.

Důležitou předností těchto krásných apartmánů je jejich lokace. Nachází se v srdci horského resortu Buková Hora, které je nazývané také jako horské středisko Alpského stylu.

Lokalita

Mlýnický dvůr
Buková hora

Zahájení

4. kvartál 2023

Dokončení

4. kvartál 2024

Realizace

o’home stavby s.r.o.